Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1Chelsea-Reading Empty Chelsea-Reading 22/8/2012, 14:37

Filozof

Filozof
Admin

U prvoj utakmici drugog kola Premiershipa, na Stamford Bridgeu sastaju se Chelsea i Reading. Zbog UEFA Super cupa, kojeg Chelsea igra sa osvajačem Europske lige; Atletico Madridom, susret Chelsea-Reading prebačen je na današnji datum.
Chelsea je u prethodnom kolu pobjedio Wigan sa 2:0 , igračem utakmice proglašen je Belgijac Eden Hazard, odličnom asistencijom za Ivanovića u drugoj minuti Chelsea je došla u vodstvo, a samo 5 minuta kasnije Hazard je izborio i jedanaesterac kojeg je u pogodak pretvorio Lampard. Nakon vodstva od 2:0 Chelsea je posustala, Wigan je napadao no nisu uspjeli postignuti pogodak. Za utakmicu protiv Readinga u redove "Bluesa" vratio se Ramires, a Di Matteo još uvijek nemože računati na Marka Marina. Gosti iz Readinga prošlo kolo su "uzeli" bod protiv Stoke Citya, rezultatom 1:1, zabivši gol u 90. minuti. "Bluesi" su sigurno nešto naučili iz prošle utakmice protiv Wigana i teško da će takvu utakmicu odigrati i protiv Readinga.
Chelsea će ovdje zasigurno pobjediti, a na taj tip koeficijent iznosi 1,25, ali uz pobjedu preporučam i tip: oba ne daju gol, na koji koeficijent iznosi 1,70.