SportBar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

FC Basel/odg-CFR Cluj

Go down  Message [Page 1 of 1]

1FC Basel/odg-CFR Cluj Empty FC Basel/odg-CFR Cluj 21/8/2012, 10:40

FamilyGuy

FamilyGuy
SB Početnik

Danas su na rasporedu utakmice playoffa za Ligu prvaka a mi vam donosimo analizu utakmice Basela i Cluja. Švicarsko čudo koje je izborilo knock-out fazu nakon što su prošli u skupini sa Benficom, a u leđa im gledali Manchester United i rumunsjki Otelul. Sudbina je htijela da ih u borbi za skupine dočeka novi rumunjski prvak ovaj puta Cluj. Kolega iz Lige prvaka skupine E u sezoni 2010/11. Koef od "samo" 1,70 na pobjedu Basela je podcjenivanje Cluja. Basel je prošao u ovaj krug na račun gostujuće pobjede protiv norveškog Moldea, a doma je odigrao tek 1-1. Cluj je u svoje tri službene ovosezonske utakmice u gostima u svakoj zabio dva pogotka. Basel je lagani favorit, ali nemojmo podcjeniti rumunje. Trener Cluja Andone najavio je kako utakmica sigurno neće završiti 0-0,jer su oni stigli ovdje zabiti barem pogodak, poznavajući švicarsku ligu gdje nerijetko utakmice završe sa oba daju ovom inercijom pokušajmo i ovdje. Basel ima kvalitetne igrače u napadu za zabiti barem pogodak Cluju,koji je na svakom ovosezonskom gostovanju primio pogodak, a Cluj ima želju i također "iskustvo" zabiti pogodak u gostima, može li Basel pobjediti ne znam,ali znam da možemo očekivati barem gol sa svake strane.

Tip Da 1,80 DOBITNO

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum